The Wood Valley Dairy makes cheese to supply to stores in its area. The dairy can make 344 pounds of cheese per day (359 days per year), and the demand at area stores is 59 pounds per day. Each time the dairy makes cheese, it costs $266 to set up the production process. The annual cost of carrying a pound of cheese in a refrigerated storage area is $1.01. Determine the minimum total annual cost.