cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
20% of my money is £2.55 What is 2/5 of it?
what does the agora tell us about the culture of athens?
What is HIV and the causes
A pack of 9 toilet rolls costs £4.23 A pack of 4 toilet rolls costs £1.96 Which pack gives the better value for money? You must show all your working.
How is carbon dioxide obtained?
true or false? Three common voltage sources are batteries, solar cells, and generators.
what is the sum of 6 7/8 + 4 5/8
Why was there growing involvement of the USA in Europe in the years 1945-48 ??
List two factors that might cause an organism to restrict its use of a resource.
Why does a pendulum eventually stop swinging?